Diabetes Diet

Kaša za diabetike tipa 2 (koristno in škodljivo)

Z vsakim desetletjem se naša prehrana vedno bolj spreminja in daleč od najboljše: jemo več sladkorja in živalskih maščob, manj zelenjave in žit. Posledica teh sprememb je epidemija sladkorne bolezni, ki je zajela ves svet. Kaša s sladkorno boleznijo tipa 2 je obvezen element prehrane, vir težko prebavljivih ogljikovih hidratov in vlaknin, bistvenih vitaminov in mineralov za zdravje. Med žitaricami obstajajo "zvezde", ki so najbolj koristne in najmanj vplivajo na glikemijo, in tujci, ki povzročajo isti skok sladkorja kot kos masla. Razmislite, katera merila morate izbrati, saj je kaša dovoljena brez strahu pred vključitvijo v vašo prehrano.

Zakaj je treba žita vključiti v meni diabetikov

Med hranilnimi snovmi imajo diabetes neposredno vplivajo le ogljikovi hidrati. V prehrani zdrave osebe zasedajo več kot 50% vseh kalorij. Bolniki s sladkorno boleznijo morajo zmanjšati količino ogljikovih hidratov, pri čemer imajo v svoji prehrani le najbolj uporabne: žitarice in zelenjavo. Ogljikovih hidratov ni mogoče popolnoma izključiti, ker so glavni vir energije.

Kaša s sladkorno boleznijo tipa 2 je dober vir vitaminov B1-B9. Vsebnost teh hranil v 100 g nepripravljenih žit - do 35% dnevne potrebe. Vitamini B pri sladkorni bolezni se porabijo bolj aktivno kot pri zdravih ljudeh. Še posebej velika potreba v primeru dekompenzirane diabetesa. Ti vitamini zmanjšajo oksidativni stres, omogočajo ohranjanje zdrave kože, oči, izboljšanje stanja sluznice. B3 in B5 neposredno sodelujeta v presnovnih procesih, prispevata k normalizaciji ravni holesterola, stimulaciji črevesja. B6 je lipotrop, ki preprečuje pogoste zaplete sladkorne bolezni - maščobne hepatoze.

Sladkorna bolezen in pritiski bodo v preteklosti.

  • Normalizacija sladkorja -95%
  • Odprava venske tromboze - 70%
  • Odprava palpitacij srca -90%
  • Prekomerni krvni tlak - 92%
  • Večja energija podnevi, izboljšanje spanja ponoči -97%

Mineralna sestava žit ni nič manj bogata. Najpomembnejši minerali pri žitih za sladkorno bolezen tipa 2 so:

  1. Mangan je prisoten v sestavi encimov, ki zagotavljajo presnovo ogljikovih hidratov, povečuje učinek lastnega insulina, preprečuje negativne spremembe v kostnih tkivih in kitah. 100 g ajde - 65% priporočene dnevne porabe mangana.
  2. Cink je potreben za tvorbo insulina in drugih hormonov. 100 g ovsene kaše na tretjino zadovoljuje dnevne potrebe po cinku.
  3. Baker je antioksidant, ki stimulira presnovo beljakovin, izboljša dobavo kisika perifernim tkivom. 100 g ječmena - 42% potrebne količine bakra na dan.

Kakšne žitarice raje

Različna struktura ogljikovih hidratov vpliva na glikemijo drugače. Ogljikovi hidrati, prepovedani pri sladkorni bolezni, so sestavljeni predvsem iz monosaharidov in glukoze. Hitro se razdelijo in absorbirajo, znatno povečajo sladkor. Ponavadi so sestavljeni iz izdelkov, ki imajo sladki okus: med, sadni sokovi, sladko pecivo in slaščice. Drugi ogljikovi hidrati, ki se težko absorbirajo, delujejo na sladkor v manjši meri. Njihova molekula ima bolj kompleksno strukturo, potreben je čas, da se razgradi na monosaharide. Predstavniki takih ogljikovih hidratov - kruh, testenine, žita.

Na hitrost asimilacije kompleksnih sladkorjev vpliva ne le sestava, temveč tudi kulinarična obdelava proizvoda. Zato je v skupini kompleksnih ogljikovih hidratov vedno manj uporabnih. Pri sladkorni bolezni tipa 2 vsako dodatno čiščenje, mletje, obdelava s paro negativno vpliva na glukozo v krvi. Na primer, polnozrnati kruh ali kruh z otrobi bo povzročil manjši skok sladkorja kot bela štruca. Če govorimo o žitih, je najboljša izbira - velika, minimalno rafinirana zrna, ki niso izpostavljena toplotni obdelavi.

Glavne značilnosti vseh žit pri sladkorni bolezni so vsebnost ogljikovih hidratov v njem in hitrost njihove absorpcije, to je glikemični indeks.

Podatki o najbolj priljubljenih žitih so zbrani v tabeli:

DrobljenecKilokalorije na 100 g suhega proizvodaOgljikovi hidrati v 100 g, gOd njih so neprebavljivi ogljikovi hidrati (vlakna), gHE v 100 gGi
Branje rži11453440,815
Pšenični otrobi16561441,415
Yachka3136584,825
Perlovka3156784,930
Ovsena kaša342568440
Poltava pšenica3296845,345
Artek Pšenica3296955,350
Bulgur34276184,850
Ajda34372105,250
Kuskus376775650
Kosmiči Hercules3526264,750
Proso3426745,350
Rjavi riž3707746,150
Manka3337145,660
Dolgozrnati riž3658026,560
Koruzni zdrob3287155,570
Okroglozrnati riž3607906,670
Pari riž3748126,675

Prvi je, da je treba paziti na žitarice z geografsko označbo. Večja je, hitrejša in višja glukoza se bo po obroku dvignila. Hitrost prebave kaše je odvisna od individualnih značilnosti prebave, zato se slepo zanašajo na vrednosti GI ne morejo. Na primer, nekateri diabetiki tipa 2 ajde močno povečajo sladkor, drugi skoraj neopazno. Če želite izvedeti, kakšen je učinek posebnih žit na vašo glikemijo, lahko sladkor merite samo po obroku.

Približno izračunajte, koliko bi moralo biti v prehrani žit za diabetike tipa 2, lahko uporabite kruh enote. Priporočen dnevni vnos (ne vključuje le žit, ampak tudi druge ogljikove hidrate):

Način življenjaHE na dan
Diabetična teža je normalnaPotrebna je izguba teže
Sedeči, počitek v postelji1510
Sedeče delo1813
Srednja aktivnost, periodično usposabljanje2517
Visoka aktivnost, redne vadbe3025

Prehrana številka 9, namenjena diabetikom, vam bo pomagala ugotoviti, koliko žit je dovoljeno za sladkorno bolezen tipa 2. Omogoča uživanje do 50 g žit na dan, če je sladkorna bolezen dobro kompenzirana. Prednost imajo ajda in ovsena kaša.

Katera kaša ima sladkorno bolezen tipa 2

Najboljša izbira so minimalno predelane žitarice iz ajde, ječmena, ovsa in stročnic: grah in leča. Z nekaterimi omejitvami so dovoljene koruzne kaše in različna žita iz pšenice. Če so v primeru sladkorne bolezni pravilno pripravljene in pravilno kombinirane z drugimi izdelki, bodo pripravljeni obroki minimalno vplivali na glukozo. Kaj žita ne morejo jesti: beli riž, kuskus in zdrob. S katerokoli metodo kuhanja bodo povzročili znatno povečanje sladkorja.

Osnovna načela kuhanja kaše za sladkorno bolezen tipa 2:

  1. Minimalna toplotna obdelava. Drobljenec se ne sme kuhati mehko do enakomerne konsistence. Prednostne so krhke, rahlo skuhane žitarice. Nekatere žitarice (ajda, ovsena kaša, nekaj pšenice) se lahko zaužijejo s sladkorno boleznijo. Če želite to narediti, morajo pour vrelo vodo in pustite čez noč.
  2. Kaša kuhana na vodi. Na koncu kuhanja lahko dodamo mleko z nizko vsebnostjo maščob.
  3. Kaše s sladkorno boleznijo tipa 2 niso sladka jed, temveč priloga ali del kompleksne jedi. Ne dajejo sladkorja in sadja. Kot dodatki dovoljeno oreški, zaželeno zelenjavo, zelenjavo. Najboljša možnost - kaša z mesom in veliko zelenjave.
  4. Za preprečevanje ateroskleroze in angiopatije je kaša za sladkorno bolezen napolnjena z rastlinskimi in ne živalskimi olji.

Ovsena kaša

Večina hranil je v lupini ovsa. Močnejši oves se očisti, zdrobi, na pari, manj koristen bo. Nežna ovsena kaša instant kuhanje, ki ga morate pour vrelo vodo, v resnici, se ne razlikuje od buns: ostaja minimalno uporabnih snovi. V celotnem zrnju ovsa je vsebnost vitamina B1 31% norme, v Herkulesu 5%, v ovseni kaši, ki ne zahteva kuhanja, še manj. Poleg tega, boljše predelane žitarice, večja je razpoložljivost sladkorjev v njej, zato z diabetesom tipa 2 je najboljša možnost za ovseno kašo kosmiči za dolgoročno kuhanje. Vlijemo vrelo vodo in pustimo, da nabrekne 12 ur. Delež: za 1 del kosmičev 3-4 ure vode. Ovsene moke ne bi smeli zaužiti več kot nekajkrat na teden, saj kalcij izpere iz telesa.

Ajda

Zadnjih 50 let, ajdova kaša se šteje za najbolj koristno, v času pomanjkanja, diabetiki celo prejeli s kuponi. Nekoč je bila priporočena tudi uporaba ajde kot sredstva za zmanjšanje sladkorja. Nedavne študije so postavile znanstveno podlago za ta priporočila: kiroinozitol je bil najden v ajdi. Zmanjšuje se odpornost na insulin in prispeva k pospešeni odstranitvi sladkorja iz posod. Na žalost je ta snov v ajdi velikodušno začinjena s škrobom, zato ajdova kaša še poveča glikemijo. Poleg tega hipoglikemični učinek kiroinozitola kaže daleč od vsakega diabetesa tipa 2. Preberite več o ajdi s sladkorno boleznijo

Ječmen ječmen in ječmen

Te žitarice so izdelki iz ječmena. Ječmen biser - cela zrna, ječmen - zdrobljen. Kaše imajo najbližjo sestavo: veliko vitamina B3 in B6, fosfor, mangan, baker. Ječmen ima najnižji GI med žiti, zato se pogosto uporablja pri prehrani bolnikov s sladkorno boleznijo.

Ječmenova kaša s sladkorno boleznijo - popolna glavna jed. Stekleni ječmen čez noč prelijemo s hladno vodo. Zjutraj se voda izsuši, žita se sperejo. Kašo kuhajte v 1,5 skodelici vode pod pokrovom, dokler ne zmanjka tekočine, nato pa se posoda zavije vsaj 2 uri. Praženi čebulo, enolončnice, ocvrte gobe in začimbe se dodajo bisernemu ječmu.

Ječmenova kruha se kuhajo hitreje: perejo, polijejo s hladno vodo, kuhajo pod pokrovom 20 minut, nato pustimo stati še 20 minut. Deleži: 1 del žit - 2,5 delov vode. V pripravljeni drobljiv ječmen kaša velikodušno dodamo paro zelenjave: zelje, zeleni grah, jajčevcev, zeleni fižol.

Pšenica

Pšenični drobljenci so na voljo v več vrstah. S sladkorno boleznijo lahko v meniju vključite le nekatere izmed njih:

  1. Poltavska kaša je najmanj predelana, v njej je ohranjen del pšeničnih lupin. Za diabetično prehrano je najprimernejša največja žita št. 1 iz Poltave. Pripravljena je enako kot ječmen, ki se uporablja v drugem jedu in juhah.
  2. Artek je fino zdrobljena pšenica, pripravljena je hitreje, sladkor pa se tudi aktivneje aktivira. Bolje je, da kuhamo kašo za sladkorno bolezen iz Artek v termos: pour vrelo vodo in pustite, da spin za nekaj ur. Tradicionalni recept s sladkorjem in maslom ni primeren za diabetike tipa 2. t Kombinacija pšeničnega žita s svežo zelenjavo, ribami in perutnino bo imela manjši učinek na glukozo v krvi.
  3. Bulgur žita se predelajo še več, pšenica za to ni samo zdrobljena, ampak tudi podvržena predhodnemu kuhanju. Zaradi tega se bulgur kuha hitreje kot običajna pšenična kaša. Pri sladkorni bolezni se ta žita uporabljajo zelo zmerno, večinoma hladno kot sestavina zelenjavnih solat. Tradicionalni recept: svež paradižnik, peteršilj, koriander, zelena čebula, oljčno olje, kuhano in ohlajeno bulgur.
  4. Kuskus dobimo iz zdroba. Če želite kuhati kuskus, je dovolj, da 5 minut kuhate z vrelo vodo. In kuskus in zdrob kaša z diabetesom sta strogo prepovedana.

Riž

Obstaja najmanj riža v rižu (2-krat manj kot v ajdi), skoraj brez koristnih rastlinskih maščob. Glavna hranilna vrednost belega riža so hitro prebavljivi ogljikovi hidrati. Ta križ pri sladkorni bolezni je kontraindiciran, saj neizogibno vodi v močno povečanje sladkorja. Glikemični indeks rjavega riža ni veliko manj, zato je lahko vključen v prehrano omejen. Preberite več o rižu pri sladkorni bolezni

Proso

Podatki o GI iz prosene kaše se razlikujejo, vendar je v večini virov indeks 40-50. Proso je bogato z beljakovinami (okoli 11%), vitamini B1, B3, B6 (100 g četrtine porabe), magnezijem, fosforjem, manganom. Zaradi okusa se ta kaša uporablja zelo redko. S sladkorno boleznijo tipa 2 se namesto riža in belega kruha dodaja proso.

Grah in leča

GI graha in zelene leče - 25. Ti izdelki so bogati z beljakovinami (25 mas.%), Vlakninami (25-30%). Stročnice so najboljši nadomestek za kašo z diabetesom mellitusom. Uporabljajo se za prve jedi in za priloge.

Preprost recept za kašo iz graha: namočite kozarec graha za noč, kuhajte na minimalni toploti, dokler se ne skuhate popolnoma. Ločeno, prepražimo sesekljano čebulo v rastlinskem olju, napolnimo jih s kašo.

Laneno seme

Do 48% lanenih semen so mastna olja, vsebnost omega-3 lana pa je rekordna med rastlinami. Približno 27% izvira iz vlaknin, 11% iz topnih prehranskih vlaknin - sluzi. GI semen lanu - 35.

Laneno kašo izboljša prebavo, zmanjša apetit, zmanjša apetit za sladkarije, upočasni dvig sladkorja po obroku, zmanjša holesterol. Semena za kašo je bolje kupiti celotno in zmleti samostojno. Mleta semena se polijejo s hladno vodo (delež 2 delov vode na 1 del semen) in infundirajo od 2 do 10 ur.

Oglejte si video: 12 Surprising Foods To Control Blood Sugar in Type 2 Diabetics - Take Charge of Your Diabetes! (December 2019).

Loading...